DOWIEDZ SIĘ

Co robimy?

Firma MATmedia zajmuje się tworzeniem stron www, sklepów internetowych oraz wizualną identyfikacją Twojej Firmy, marki czy produktu. Wszystkie nasze projekty cechują się unikalnym wyglądem – nie powielamy prac ani nie czerpiemy inspiracji z innych – Ty i Twoja Firma musi się wyróżniać.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z całkowitym zaangażowaniem oraz dokładamy pełnej staranności. Efektem takiej pracy jest to, czym możemy się pochwalić: 90% Klientów akceptuje projekt za pierwszym razem.

Charakteryzujemy się dużą elastycznością przy realizacji projektów – zarówno w kwestiach technicznych, wizualnych jak i finansowych.

Głównym kierunkiem naszej działalności są strony www i sklepy internetowe, które tworzymy zgodnie z Twoim wyobrażeniem lub w oparciu o nasze pomysły i propozycje, które możemy przedstawić Ci podczas spotkania.

W ramach oferty, proponujemy także usługi z zakresu identyfikacji wizualnej, która pomoże Twojej firmie w dotarciu do Klientów (projekt logo, wizytówki, ulotki, banery, odzież reklamowa, itp.). Decydując się na pełną współpracę z nami masz pewność, że wszystkie elementy promujące Twoją Firmę będą ze sobą doskonale współgrać.

Naszym klientom doradzamy nie tylko w zakresie samych stron www, lecz także w tym, co należy zrobić, aby stała się ona skutecznym narzędziem promującym firmę, produkt czy instytucję.

Nasz zakres usług: Projektowanie Stron WWW i Sklepów internetowych;
Tworzenie stron WWW Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Ostrzeszów, Kępno.

Zapewniamy wysoką jakość usług, doradztwo w zakresie technologicznych możliwości, a także możliwie krótkie terminy realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą.